O nas


  JAK POWSTAŁA MARKA OAKLEAF ?


OAKLEAF to marka, która powstała z miłości do drewna. Wierzymy, że połączenie pasji i pracy jest możliwe. Przez wiele lat nasi pracownicy zgłębiali wiedzę na temat drewna, pracując w branży stolarskiej. Drewno to jeden z najpopularniejszych surowców, lecz tylko z pozoru wydaje się nie być wymagającym. Tak naprawdę tylko bezpośredni kontakt z tym materiałem pozwala poznać jego wszystkie zalety i wady, aby móc później wykorzystać jego właściwości jak najlepiej. Doświadczenie i wiedza to połączenie, bez którego praca z drewnem nie byłaby możliwa.

 

Nie będziemy kłamać – początki były trudne, jednak patrząc na efekty naszej pracy i zadowolenie naszych klientów wiemy, że było warto. Firma działa na rynku od 2017 roku, a pierwszy drewniany zegarek z naszej kolekcji został stworzony kilka tygodni wcześniej. Spędziliśmy setki godzin na projektowaniu i testowaniu naszych zegarków oraz doskonaleniu metody ich produkcji, oraz wybraniu najlepszych gatunków drewna z całego świata.

Wszystkie modele zegarków są wykonywane ręcznie, z niezwykłą precyzją o najmniejsze szczegóły. Chcieliśmy, aby nasze produkty były nie tylko wytrzymałe i ekologiczne, ale także unikalne i dostosowane do mody. Za każdym razem w naszej pracowni powstaje coś nowego, wyjątkowego. W końcu każdy z nas jest inny, a tę indywidualność warto podkreślać.


OAKLEAF

PRECYZJA WYKONANIA – KOMFORT NOSZENIA