Zwroty-Wymiany-Reklamacje


ZWROTY
Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru
bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów. Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 21 dni od dnia otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem.
W przypadku skorzystania z tego prawa towar należy odesłać w nienaruszonym stanie, oryginalnym opakowaniu z dowodem zakupu oraz oświadczeniem odstępującym od umowy zawartej na odległość (oświadczenie o odstąpieniu od umowy). Klient zobowiązany jest do przesłania towaru na koszt własny. Przesyłki za pobraniem nie będą odbierane.

WYMIANY
Istnieje możliwość wymiany zakupionego towaru w ciągu 14 dni na inny model w tej samej cenie. W takim przypadku należy skontaktować się z obsługą sklepu w celu sprawdzenia czy dany model jest dostępny. Po potwierdzeniu dostępności należy odesłać zakupiony towar w oryginalnym opakowaniu i nienaruszonym stanie z załączonym dowodem zakupu. Klient zobowiązany jest do przesłania towaru na koszt własny. Przesyłki za pobraniem nie będą odbierane.

REKLAMACJE
Zakupione towary objęte są 24 miesięczną gwarancją. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu (paragon, faktura lub inny dowód zakupu). Reklamacja zostanie rozpatrzona do 14 dni od dnia złożenia reklamacji towaru. O decyzji firmy zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową lub telefoniczną. Wypełniony formularz bądź też oświadczenie o składanej reklamacji prosimy o przesłanie na adres: poczta@oakleaf.pl

| POBIERZ FORMULARZ |